<strong>Слободянюк Наталія Григорівна</strong>
Слободянюк Наталія Григорівна
Директор школи
Відмінник освіти України, лауреат Всеукраїнського конкурсу “Сто кращих директорів”.
Педагогічний стаж: 31 рік.
Категорія: вища, вчитель-методист.
Освіта: Уманський державний педагогічний інститут ім. П.Г. Тичини, 1978 р.
Спеціальність за освітою: Педагогіка і методика початкового навчання.
Тема самоосвіти: Управлінські аспекти особистісно орієнтованого навчання та виховання.
<strong>Якушко Вячеслав Миколайович</strong>
Якушко Вячеслав Миколайович
Заступник директора школи з навчально-виховної роботи. Вчитель фізики та технічного конструювання
Педагогічний стаж: 17 років.
Категорія: вища.
Освіта: Ніжинський державний педагогічний університет імені Миколи Гоголя, 2000 р.
Спеціальність за освітою: вчитель фізики та технічного конструювання.
Педагогічну діяльність розпочав у СЗОШ №9 м. Білої Церкви. З 2002 року працював у СЗОШ №1 вчителем фізики та технічної праці. З 2013 року працює заступником директора БНВО “ЗОШ №15-ДЮСОК”.
<strong>Орленко Олена Степанівна</strong>
Орленко Олена Степанівна
Заступник директора школи з навчально-виховної роботи. Вчитель української мови та літератури, образотворчого мистецтва, мистецтва
Педагогічний стаж: 19 років.
Категорія: вища.
Освіта: Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди, 2004 р.; Білоцерківське педагогічне училище, 1997 р.
Спеціальність за освітою: Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література. Зарубіжна література;  Образотворче мистецтво та художня праця.
Тема самоосвіти: Впровадження в практику освітніх інноваційних технологій.
<strong>Богінська Лариса Петрівна</strong>
Богінська Лариса Петрівна
Заступник директора школи з виховної роботи. Вчитель німецької мови.
Педагогічний стаж: 24 роки.
Категорія: вища, старший вчитель.
Освіта: Київський державний лінгвістичний університет, 2001 р.
Спеціальність за освітою: Мова і література (німецька мова). Зарубіжна література.
Тема самоосвіти: Виховання в учнів компетентності, необхідної для повноцінного життя в демократичному суспільстві в процесі впровадження громадянської освіти.
<strong>Полінога Жанна Григорівна</strong>
Полінога Жанна Григорівна
Заступник директора школи з господарської частини. Вчитель початкових класів.
Педагогічний стаж: 25 років.
Категорія: вища.
Освіта: Київський міжрегіональний інститут удосконалення вчителів ім. Б. Грінченка, 1997 р.
Спеціальність за освітою: початкове навчання.
Некрасова Ірина Миколаївна
Заступник директора позашкільного відділення БНВО “ЗОШ №15-ДЮСОК”. Керівник гуртка
Педагогічний стаж: 12 років.
Категорія: вища.
Освіта: Національний педагогічний університет ім. Драгоманова, 2003 р.
Спеціальність за освітою: Географія та організатор туристсько-краєзнавчої роботи