Педагогічний колектив

Педагогічний колектив налічує налічує 84 вчителів:

– Заслужений учитель України – 1;

– Відмінник освіти України – 3;

– учитель-методист – 21 ;

– старший вчитель –14 .

Кваліфікаційні категорії:

  •  «спеціаліст вищої категорії» – 46;
  •  «спеціаліст першої категорії» -5 ;
  •  «спеціаліст другої категорії» – 6;
  •  «спеціаліст» -10 .
Кафедра української мови, літератури та зарубіжної літератури

Яременко Ольга Іванівна – вчитель української мови та літератури; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист
Дідківський Володимир Іванович – вчитель української мови та літератури; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист
Щербина Оксана Миколаївна – вчитель української мови та літератури; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – старший вчитель
Стаднюк Ірина Іванівна – вчитель української мови та літератури, кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист
Соболь Людмила Миколаївна – вчитель української мови та літератури; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист
Кушніренко Світлана Миколаївна – вчитель зарубіжної літератури та російської мови, кваліфікаційна категорія – перша
Полінога Світлана Григорівна – вчитель зарубіжної літератури, кваліфікаційна категорія – вища, старший вчитель
Бараненко Інна Андріївна – вчитель зарубіжної літератури, кваліфікаційна категорія – вища

Кафедра іноземної мови

Підопригора Інна Володимирівна – вчитель англійської мови; кваліфікаційна категорія – вища
Ковальчук Оксана Григорівна – вчитель англійської мови; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – старший вчитель
Юхимець Тамара Олександрівна – вчитель французької мови; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист
Зіолковська Юлія Олександрівна – вчитель англійської мови; кваліфікаційна категорія – перша
Дмитренко Раїса Яківна – вчитель англійської мови; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – старший вчитель
Лазоренко Алла Миколаївна – вчитель англійської мови; кваліфікаційна категорія –  вища, педагогічне звання – старший вчитель
Богінська Лариса Петрівна – вчитель німецької мови, кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист
Головань Олена Олександрівна – вчитель англійської мови, кваліфікаційна категорія – вища
Поліщук Леся Вікторівна – вчитель англійської мови, кваліфікаційна категорія – вища

Кафедра природничих дисциплін

Літова Вікторія Станіславівна – вчитель біології, екології;  кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист
Осадча Тетяна В’ячеславівна – вчитель біології, екології, природознавства; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист
Гриб Наталія Миколаївна – вчитель хімії; кваліфікаційна категорія – вища
Ніколайчук Лариса Петрівна – вчитель географії, економіки; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист
Поліщук Світлана Миколаївна – вчитель основ здоров’я; кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – старший вчитель
Губрій Олена Володимирівна – вчитель хімії; кваліфікаційна категорія – вища

Кафедра математики, фізики та інформатики

Музичук Людмила Францівна – вчитель математики, кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист
Квачук Галина Степанівна – вчитель математики, кваліфікаційна категорія – перша
Бадзюх Наталія Іванівна – вчитель математики, кваліфікаційна категорія – перша
Галюк Наталія Сергіївна – вчитель фізики, кваліфікаційна категорія – друга
Труш Євген Володимирович – вчитель інформатики, кваліфікаційна категорія – друга
Андрєєв Денис Геннадійович – вчитель інформатики, кваліфікаційна категорія – друга
Сосновська Юлія Вікторівна – вчитель математики, інформатики, кваліфікаційна категорія – спеціаліст

Кафедра історії та правознавства

Павленко Алла Іванівна – вчитель історії та правознавства, кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист
Серган Людмила Іванівна – вчитель історії, кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – старший вчитель
Гейко Діна Петрівна – вчитель історії, етики , кваліфікаційна категорія – вища

Кафедра художньо-естетичного циклу дисциплін

Орленко Олена Степанівна – вчитель мистецтва, образотворчого мистецтва, мистецтва, кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист
Бойко Наталія Леонідівна – вчитель музики, кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – старший вчитель
Марченко Ольга Миколаївна – вчитель трудового навчання, кваліфікаційна категорія – вища
Якушко Вячеслав Миколайович – вчитель трудового навчання, кваліфікаційна категорія – вища
Джима Іванна Володимирівна – вчитель образотворчого мистецтва, кваліфікаційна категорія – спеціаліст

Кафедра фізичної культури

Кирилюк Валентин Миколайович – вчитель фізичної культури, кваліфікаційна категорія – вища
Закшевська Надія Миколаївна – вчитель фізичної культури, кваліфікаційна категорія – спеціаліст
Клоченко Марина Павлівна – вчитель фізичної культури,  кваліфікаційна категорія – друга

Кафедра вчителів початкових класів та вихователів ГПД

Гріневич Жанна Володимирівна – кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист
Шевченко Аліна Сергіївна – кваліфікаційна категорія – спеціаліст
Бортяна Наталія Василівна – кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – старший вчитель
Заступець Валентина Валентинівна – кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – старший вчитель
Кайзерова Ніна Анатоліївна – кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист
Осипенко Тетяна Миколаївна – кваліфікаційна категорія – вища
Кавун Тетяна Іванівна – кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист
Гальченко Наталія Петрівна – кваліфікаційна категорія – вища
Бараненко Людмила Кімівна – кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист
Саранчук Людмила Миколаївна – кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – старший вчитель
Шинкарук Ольга Степанівна – кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – старший вчитель
Чувпіліна Галина Валентинівна – кваліфікаційна категорія – вища, педагогічне звання – вчитель-методист
Степченко Оксана Валентинівна – кваліфікаційна категорія – спеціаліст
Бойко Олеся Валентинівна – кваліфікаційна категорія – спеціаліст
Корж Дарина Миколаївна – кваліфікаційна категорія – спеціаліст
Невідома Анастасія Олегівна – кваліфікаційна категорія – спеціаліст
Лесик Людмила Олександрівна – кваліфікаційна категорія – вища
Питель Ніна Семенівна, вихователь ГПД – кваліфікаційна категорія – вища
Максимова Наталія Анатоліївна, вихователь ГПД – кваліфікаційна категорія – вища

Кафедра корекційних педагогів

Тридуб Лариса Іванівна – психолог, кваліфікаційна категорія – перша
Луцька Людмила Василівна – логопед, кваліфікаційна категорія – спеціаліст
Закшевська Надiя Миколаiвна – реабілітолог, кваліфікаційна категорія – спеціаліст
Кондратенко Світлана Валеріївна – олігофренопедагог, кваліфікаційна категорія – друга

Кафедра керівників гуртків спортивного спрямування

Потапчук Оксана Яківна – кваліфікаційна категорія – спеціаліст, педагогічне звання – керівник гуртка-методист
Ільїн Анатолій Борисович – кваліфікаційна категорія – друга
Косенко Ірина Валеріївна – кваліфікаційна категорія – спеціаліст
Дохват Тетяна Василівна – кваліфікаційна категорія – спеціаліст