Ранок 16 квітня видався ясним і сонячним. О 8 годині на пероні залізничного вокзалу людно. Волонтери БЗШ № 15: учні 7-Б, 9-А, 10, 11-А класу, батьки, вчителі, на чолі з директором Слободянюк Н.Г. квітами зустрічали бійців 1 батальйону 72 бригади. За 2 роки війни в зоні АТО, це їх перша ротація. Стомлені, але щасливі, гвардійці, захисники незалежної України, повернулися додому. Позаду оборона Азовського узбережжя, визволення Маріуполя, оборона Донецького аеропорту, бої за Гранітне, Волноваху… За мужність, безстрашність ворог прозвав 72 бригаду «чорною».

Сліз і емоцій не стримував ніхто. Фещенко Ігор, учень 7-Б класу, під час спілкування з воїнами був розчулений до сліз. Заспокоїв його один із бійців, потиснувши руку подарував на пам’ять шарф. Степура Дар’я, Гуртовенко Карина, Ломакіна Анна спілкувалися з бійцями після мітингу. На згадку гвардійці подарували їм значки військовий кашкет. Учні з гордістю дивилися на мужність захисників і кожен пишався тим, що зміг подарувати їм усмішку, квіти, частинку свого серця. Бійці 72 бригади представлятимуть Збройні Сили України на Міжнародних українсько-американських навчаннях на Яворівському полігоні у Львові.