Лицарський дух козаків

14 жовтня День захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці. Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізуючи зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями.

17 жовтня для учнів 8-Б класу відбулася козацька вечірка «Таємними слідами козаків». Учні мали змогу переглянути цікаву книжкову виставку «Запорожців вічна слава не вмре, не поляже», слайд-презентацію «Козаччина: славна історія України».

А також козацькі розваги і забави  «Лицарський дух козаків», де хлопці вправно змагалися в різних конкурсах: на витривалість, вправність, кмітливість, ерудованість, артистизм.

Справжній козак не уявляє свого життя без музики і це довели учні, які змагалися у конкурсі на знання козацьких пісень. А ті, хто має талант, із зав’язаними очима малювали «бойового побратима козаків».

Хлопці показали свій хист і здібності, бо готуються бути гідними захисниками України.

Покривала Покровонька

Своїм дітям головоньки –