5 червня – Всесвітній день охорони навколишнього середовища

«Грандіозні речі робляться грандіозними засобами.

Одна природа робить велике даром»

Герцен А. І.

Щороку 5 червня світова громадськість відзначає Всесвітній день навколишнього середовища (World Environment Day). Сьогодні в таборі заходи були присвячені Всесвітньому дню охорони навколишнього середовища. Цей день вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щорічно святкується в більш ніж 100 країнах світу.

Було проведено екологічну вікторину «Дивосвіт природи», під час якої діти дізналися багато нового про рослинний та тваринний світ рідного краю.Піснею Оксани Білозір «Неповторність» розпочався захід у бібліотеці-філії №3. Кожна дитина має почуття, здібності, характер. У різні епохи неоднаково дивилися на виховання та догляд за дітьми. Загони «Кульбабка» та «Дзвіночок»   сьогодні пригадали права дітей, зазначені у «Конвенції ООН про права дитини».

Дітлахи прийняли участь у інтелектуальній грі «Я знаю свої права» та у  рольовій грі розповіли про свої обов’язки. Читайлики  створили «правову галявину»,  на якій світить сонце, а на кожному промінчику написали свої права, на різнобарвних квіточках – своє ім’я. Велике задоволення отримали діти від занять арт-терапією, виготовляючи  манкову аплікацію «Квітка Дружби». Веселий ігроленд зустрів дітей іграми «Добл», «Уно»,«Джанга» та «Хапай і тягни» під час яких діти розвивали уважність ,кмітливість, довільне переключення уваги , орієнтацію в просторі та згуртування в мікрогрупи. У другій половині дня пройшла розважальна квест-гра «Стежками рідного краю».

Вихованці дружньо та весело грали в рухливі ігри, презентували свої вміння виконуючи різноманітні завдання: відгадували загадки, виконували пантоміму, розв`язували логічні задачі. Протягом  гри кожне містечко  приготувало свій найкращий  номер художньої самодіяльності. Діти із задоволенням придумували вірші на станції «Казкова»:

Ми невгамовні смайлики,

Вдень ваші і вночі,

Веселуни, стрибайлики,

Прикольні хохмачі!

Цей день є прекрасною нагодою зробити хоча б один крок для покращення стану довкілля. Пам’ятаємо, що лише разом ми зможемо зробити довкілля чистішим, адже наше майбутнє залежить саме від нас!

Перейти до вмісту