6 квітня у «Квітковій країні» відзначається веселе неофіційне наше табірне свято, свято – Джинсове паті.

Свята та вечірки популярні в усьому світі, адже на них відпочивають, спілкуються або просто приємно проводять час. Проте, не дивлячись на веселий характер нашого  свята, він був створений з серйозними намірами. Сьогодні ми вивчили історію виникнення джинсової тканини ,зробили  колажі, маленькі шедеври з клаптиків   джинсу. Крім того всі  були одягнені в джинсовий одяг. Під час паті діти були поділені  на кола по кольорах, заплутувались та розплутувались  у колах не розриваючи руки, грали в гру «Чудернацьке намисто» ,танцювали челендж «Скібі-ді», ходили під музику «паровозиком», скакали навприсядки, як жабки, танцювали в колі , співали  веселі  пісні, спілкувалися англійською. Після смачного обіду  на дітей чекало кріошоу з рідким азотом та кріо-паті від «Трюки Науки». Діти поринули в екстремальний світ кріогенів та заморозки при -196°С.