Вітаємо переможців шкільного фото-конкурсу “В обєктиві натураліста” Мельніченко Софію (1-А клас), Якименка Олексія (6-Б клас) та Богінського Владислава (7-В клас).

Вітаємо!!!
вітаємо

вітаємо
Вітаємо переможців шкільного фото-конкурсу “В обєктиві натураліста” Мельніченко Софію (1-А клас), Якименка Олексія (6-Б клас) та Богінського Владислава (7-В клас).