Протягом двох місяців у нашому закладі проходила Всеукраїнська благодійна акція “Смілива гривня”. На початку листопада відбулися її підсумки і ось сьогодні отримали Грамоту. Тому щиро вдячні всім за участь і пам’ятаємо, що разом – ми сила! Слава Україні та її Героям!

