Акція«У Попасну для малечі зберемо до школи речі»

Вже 5 рік поспіль учнівська молодь м.Біла Церква протягом вересня місяця бере участь в акції «У Попасну для малечі зберемо до школи речі», під час якої проходив збір канцелярського приладдя, необхідного для навчання дітей Попаснянського району Луганської області, які проживають практично у зоні проведення антитерористичної операції.

29 вересня у Центру науково-технічної творчості зібралися школярі та педагоги всіх закладів освіти, які передали своїм одноліткам не лише зошити, олівці, книги, фарби, а й теплі слова підтримки, сподівання на те, що скоро війна все ж таки закінчиться й Україна житиме в мирі. Представники учнівського активу запевнили, що завжди допомагатимуть тим, кому ця підтримка є необхідною.

Біла Церква пишається такою молоддю, яка переймається проблемами інших, адже чужої біди не буває. І якщо разом боротися зі злом, разом допомагати, то швидше можна здобути таку омріяну перемогу.

Хай Бог береже українських дітей, воїнів, волонтерів, український народ, усю нашу Україну!