Барвисті сторінки книжок Всеволода Нестайка

Всеволод Нестайко… І відразу на обличчях дітей з’являються усмішки. Хто не знає цього сонячного українського письменника? Його твори легкі, життєрадісні, сповнені дитячої щирості і мудрості. Вони про важливе в усі часи – дружбу, добро, любов. Не одне покоління українців зачитується творами відомого дитячого письменника, адже у нього за плечима  п’ятдесятирічний шлях у дитячій літературі та близько сорока  книжок оповідань, казок, повістей і п’єс.
До 90-річчя від дня народження Всеволода Нестайка бібліотекар філії №3  Юлія Сидоренко підготувала і провела літературну розповідь й розвагу «Барвисті  сторінки книжок Всеволода Нестайка» для учнів3-В класу(класовод Галина Чувпіліна), 2-А класу(класовод Жанна Гріневич), 4-Б класу (класовод Людмила Бараненко), 4-Г класу (класовод  Олеся Бойко) БНВО «ЗОШ №15- ДЮСОК».
Діти прослухали розповідь бібліотекаря про життєвий і творчий шлях письменника, взяли участь у літературній подорожі казками Всеволода Нестайка. Слухаючи  аудіокнигу «Дивовижні пригоди в лісовій школі», учні розмалювали казкових героїв за мотивами творів автора.