Благодійна концертна програма «Серця до серця»

17 квітня у актовій залі БНВО «ЗОШ № 15- ДЮСОК» була проведена благодійна концертна програма «Серця до серця» з  метою  збору  коштів для дітей з вадами слуху для придбання слухових апаратів, розвитку  волонтерського руху в Україні за принципами європейських стандартів, виховання відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України.

Теплом та запалом своїх сердець, ніжністю та турботою поділилися цього дня з глядачами вихованці зразкового хореографічного колективом «Колорит», керівниками якого є Бикоріз О.М. та Мельніченко А.В.

Протягом концертної програми глядачі, а саме учні, вчителі, батьки, жителі мікрорайону Залізничного   селища,  мали змогу зустрітися з веселими та невгамовними Смурфами, його величністю Вальсом, Три стихії.

Душевний настрій подарували глядачам Гуцульські викрутаси та України донечки. Разом з танком Стиляги всі поринули у прекрасні спогади, наповнені ароматом юності та щирості, бурхливими оплесками глядачі зустрічали пристрасний, шалений танець Танго та поринули в атмосферу джунглів і пригод разом з Амазонками.