День 4 червня пройшов під гаслом «Козацькому роду – нема переводу!!!»

Після ранкової зарядки на дітей чекав смачний та корисний  сніданок. О 10 годині  між містечками  розпочались «Козацькі розваги». Козацькі забави – традиційні в програмі табору. 138 дітлахів поділили на шість команд.  Перед початком заходу для покращення настрою була проведена перекличка містечок та їх закличка. Діти змагалися у спритності, гнучкості, витривалості, швидкості, точності та знаннях козацьких традицій. Після козацьких розваг дітей чекав цікавий відпочинок  та заняття : «Я – нащадок козаків.», «Співограй», «Весела англійська », «Умілі руки», «В гостях у казки», «Веселий ігроленд», «Ерудит».Під час проведення майстер-класу в техніці «Орігамі» діти навчилися виготовляти козацькі обереги. Цікавою та змістовною був цього дня природничий круїз, де під керівництвом досвідченого викладача діти поринули у різноманітний світ природи України. Тут діти відгадували загадки, згадували рослини, які здавна використовували наші  пращури та є корисними для здоров’я.Досить цікавим було заняття в комп’ютерному клубі, де вихованці табору мали змогу отримати задоволення від комп’ютерних ігор на розвиток творчого мислення, пам’яті, уваги. День закінчився задоволеними обличчями вихованців, посмішками та очікуванням наступного дня.