21 вересня – день Миру. Учні та педагоги гімназії долучилися до відзначення цього, провели виховні години, виготовляли птахів миру та бажали нашій державі і всім нам миру в цей нелегкий час.

день миру
21 вересня – день Миру. Учні та педагоги гімназії долучилися до відзначення цього, провели виховні години, виготовляли птахів миру та бажали нашій державі і всім нам миру в цей нелегкий час.