День пам’яті Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Пам’ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Сьогодні учні БНВО « ЗОШ 15-ДЮСОК» взяли участь у мітингу та покладанні квітів біля стендів з портретами Героїв Небесної Сотні, в актовій залі школи переглянули фільм «Як ми стали добровольцями» та зустрілися з героєм цього фільму Володимиром Бабенко. Наші герої завжди житимуть у пам’яті українців, адже сильним та відважним дано право на безсмертя.