День захисника України. І (шкільний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

14 жовтня День захисника України та  світле свято Покрови Пресвятої Богородиці.
Це свято – уособлення доблесті і героїзму усіх поколінь нашого народу!

Низький уклін усім героям, хто захищав і продовжує захищати цілісність і суверенітет нашої незалежної Держави!
Бажаємо  мирного неба та родинного благополуччя, міцного здоров’я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу! Нехай божественний покров Пресвятої Богородиці уберігає від бід, зла та негараздів!

13 жовтня, напередодні Дня захисника України, у БНВО «ЗОШ 15-ДЮСОК» пройшов І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У ній взяли участь  учні  8-А,9-А,9-Б  класів. Метою цієї гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадської позиції, здорового способу життя, духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Гра проходила у формі квесту в 5 етапів. Учні працювали на станціях: «Ватра», «Ерудит», «Топоніми», «Спортивна» та «Краєзнавча». Рої  продемонстрували свої знання і вміння із стройової підготовки та виконання маршових патріотичних козацьких пісень, виявляли ерудицію з історії, географії, демонстрували спортивні навички. Джури  показали  справжню  козацьку    виправку  та патріотизм. Школа може пишатися ними.

Вітаємо  переможців квест-гри:

рій 8-А класу – І місце,

рій 9-А класу –ІІ місце,

рій 9-Б класу – ІІІ місце.

Протягом попереднього тижня проходила шкільна спортивна естафета ” Я –  майбутній захисник України” .  Учні знімали відео своїх спортивних можливостей та передавали естафету іншому класу.  Відео розміщені у коментарях групи БНВО ” ЗОШ № 15 – ДЮСОК” у Фейсбук.