Екопроєкт

З 9 грудня за  сприяння Департаменту екології та природних ресурсів Київської обласної державної адміністрації відбудуться заходи щодо формування культури сортування відходів та формування екологічної свідомості серед учнівської молоді.

1. Учні та учителі отримають інструкції щодо сортування відходів.
  2. Відбудуться практичні заняття з апсайклінгу на тему «Збережімо ресурси. Сортуємо сміття» та «Друге життя сміття» у форматі відеозв’язку (окремо для дітей початкових класів та старших класів).
  3. Для вчителів буде проведено курс навчання («Навчись сам. Навчи іншого») – урок щодо культури поводження зі сміттям та шляхи його зменшення, – у форматі відеозв’язку
  4. У школі будуть встановлені контейнери для роздільного збирання твердих побутових та змішаних відходів.

«Зелений» стиль життя та ефективне поводження з твердими побутовими відходами дозволяють:

• зменшити шкідливий вплив побутових відходів на екологію та на здоров’я нації;
  • забезпечити належну чистоту зелених зон, парків, скверів, прилеглої території школи;
  • скоротити навантаження на сміттєві полігони та зменшити обсяги захоронення відходів;
  • забезпечити виготовлення додаткової товарної продукції;
  • зменшити видаткову частину місцевих бюджетів Київської області та України в цілому;
  • заощадити кошти кожного громадянина регіону.

Давайте сортувати відходи і дбати про довкілля разом!

Лист Департаменту екології та природних ресурсів КОДА про участь закладу в Екопроєкті