І книги святкують іменини

Магічна сила книги безмежна. Вона здатна хвилювати, радувати, викликати гнів! Відкриває безкрайні обрії, допомагає зрозуміти історію народу, розкриває таємниці життя… Це мудрий друг, який, не вміючи говорити, розповідає про незвичайні пригоди і подорожі, про навколишній світ, карколомні дива.
«Хто багато читає, той багато знає!» – так твердить народна мудрість. І це дійсно так! Герої улюблених книг вчать нас бути доброчесними, справедливими, чуйними, щиросердними, поміркованими, толерантними.
28 січня до книгозбірні №3 на бібліоогляд «Парад улюблених героїв книг-ювілярок» завітали учні 5-А класу БНВО «ЗОШ №15 – ДЮСОК» (класний керівник Людмила Соболь). Для юних книголюбів фахівці книгозбірні підготували книжкову виставку-віншування, на якій представлені твори української літератури.
А тепер про книги-ювіляри. 185 років від дати публікації книги Миколи Гоголя «Тарас Бульба». Цілих 180 років від дня публікації збірки поезії Т.Г.Шевченка «Кобзар». 130 років від дня публікації оповідання Бориса Грінченка «Олеся». Святкують 145-річчя книги І.С. Нечуя-Левицького «Маруся Богуславка» та «Хіба ревуть воли, як ясла повні» Панаса Мирного.
Скептики ймовірно скажуть, що ж можна було такого розповісти про вищеназвані книги. Якось і не по віку…
Бібліотекарі креативно підійшли до зустрічі з користувачами-дітьми. Доступно, змістовно передали сюжет п’єси «Маруся Богуславка». Учні, затамувавши подих, слухали уривки оповідання «Олеся», про те, як маленька волинянка завела татарів в трясовину ціною власного життя, врятувавши односельців від поневолення.
Учасники заходу декламували вірші безсмертного Кобзаря. Переймалися долею малого Чіпки, над яким збиткувалися однолітки.
Працівники бібліотеки наголосили присутнім на заході, що найважливіша праця для них сьогодні – це навчання. Слід ставитися до нього сумлінно та відповідально. Дорослішати і мудрішати разом з літературними героями. Тільки працьовиті і старанні досягають найвищих результатів!