Інтерактивний урок з елементами тренінгу “Особистісна цінність та безпека”

Протягом заняття учні 7-Б та 8-А класів, разом з психологом закладу Бульковською В.О., отримували знання та правила, які допоможуть усвідомити цінність їхнього життя, навчалися правилам захисту свого життя, зокрема у ситуаціях інтимного спілкування з іншими людьми.

 Психологиня допомогала формувати в учнів поняття цінності їхнього життя, ознайомлювала учнів з поняттям особистих кордонів, навчала учнів розрізняти небезпечні життєві ситуації та застосовувати правила безпеки з метою захисту їхнього життя.

Протягом заняття учні самостійно формулювали та давали відповіді на життєвоважливі запитання:

  • Що таке особисті кордони? Це персональний кодекс, який визначає відносини з іншими людьми. Невидимі лінії, які ніхто не повинен перетинати.
  • Навіщо потрібні особисті кордони? Кордони впливають на те, як інші люди з тобою спілкуються, як торкаються (і чи роблять це взагалі), як ставляться до тебе. Кордони дають тобі можливість вирішувати з ким спілкуватись, на які теми говорити, що робити і скільки часу проводити з різними людьми. Кордони не відділяють нас від людей. Вони допомагають зберегти відносини. І навіть зробити їх кращими.
  • Як визначити особисті кордони? Виділяють декілька видів особистих кордонів. Ми їх зобразимо у вигляді кіл. Учитель зображує особисті кордони у вигляді кіл, починаючи із зовнішнього кола (публічний простір) та закінчуючи внутрішнім колом (інтимний простір).

Усвідомлення цінності свого життя надає учням впевненості та оберігає від небезпеки.

м. Біла Церква, вул. Польова, 70

Перейти до вмісту