Із щоденника табору “Світанок”

7 червня після ранкової зарядки на дітей чекав смачний сніданок. О 10 годині між загонами розпочались «Веселі старти». Перед початком заходу для покращення настрою була проведена перекличка загонів та їх закличка. Діти змагалися у спритності, гнучкості, витривалості, швидкості, точності. Після фізичних розваг дітей чекав цікавий відпочинок – заняття з оздоблення одягу, де діти вчилися пришивати ґудзики та вміло вправлятись голкою.
Під час проведення майстер-класу в техніці «Орігамі» діти навчилися виготовляти різних звірів для театральних вистав.
Цікавою та змістовною була цього дня природнича година, де під керівництвом досвідченого викладача діти поринули у різноманітний світ природи України. Тут діти відгадували загадки, згадували звірів, які віднесені до Червоної книги України та малювали малюнки.
Перебування в таборі надихнуло дітей на створення колажів «Ура, канікули!»
Досить цікавим було заняття в комп’ютерному клубі, де вихованці табору мали змогу отримати задоволення від комп’ютерних ігор на розвиток творчого мислення, пам’яті, уваги.
«Сила кожного – в команді, сила команди – в кожному!» – під таким гаслом в нашому таборі пройшла «Книжкова естафета сонячного літа», участь у якій взяли загони «Посмішка» та «Дружба». В історії ми черпаємо мудрість, в поезії – політ думки. У математики – принциповість і точність, у філософії – мораль і серйозність. У логіки і риторики – вміння сперечатися. І всі ці знання об’єднує одне поняття, ім’я якому – Книга. Тому, не дивно, що всі ігри та розваги, які бібліотекарі проводили у цей день пов’язані з книгою та читанням. Для того, щоб підняти командний дух, дітей поділили на групи. Загін «Посмішка» розділився на групи «Барвінок» та «Ромашку», а «Дружба» – на «Апельсинки» й «Мандаринки». Учасники по черзі продовжували приказки Складали прислів’я про книгу Грали популярну серед дітей гру «Крокодил» Вгадували, що знаходиться в «Чорній скринці» Проходили журнальний квест, склавши слово «Україна».
День закінчився задоволеними обличчями вихованців, посмішками та очікуванням наступного дня.