Його Величність Яйце

У 1996 році на конференції  у Відні Міжнародна  Комісія Яйця оголосила, що святкувати Всесвітнє «яєчне» свято будуть у другу п’ятницю жовтня. В 2021 році Всесвітній день яйця припадає на 8 жовтня.

Сьогодні для непосидючої дітвори, учнів №3-А (класовод Людмила Саранчук), 3-В (класовод Наталія Бортяна), 3-Г класів (класовод Людмила Лесик) було проведено цікаву ігротеку про звичайнісіньке яйце!

Це свято всіх любителів яєць варених та жарених, омлетів, запіканок  i т.п. Без перебільшення можна стверджувати, що яйця – найпоширеніший у світі продукт харчування.

Навколо яйця існує безліч легенд. У багатьох народів це символ Всесвіту, сонця і самого життя. Одна із версій походження Всесвіту – він народився з космічного світового яйця. Де одна половинка стала небом, друга – землею, а жовток – сонцем.

Дітям доступно донесли інформацію про його Величність Яйце. Школярики весело сміялися з байки «Круті яйця», малювали їх на асфальті, активно приймали участь у конкурсах «Покажи», «Малюнок з казки оживи».

У цей поживний та славний день ми приєднуємося до привітань і поздоровлень на адресу всіх любителів цього зручного і корисного продукту.

м. Біла Церква, вул. Польова, 70