Казку зима візерунком малює, Миколай подарунки дарує

У ніч з 18 на 19 грудня в оселі, де живуть діти, нечутно приходить Миколай і кладе, переважно під подушки, а іноді у черевички сплячої малечі жадані гостинці. І що, характерно, саме ті дарунки, які собі намріяли слухняні хлопчики й дівчатка.

Звідки Миколай знає що кому потрібно? Напередодні чарівної ночі діти пишуть листа до святого, кладуть його на вікно і сподіваються на здійснення мрії. Чи то Ангел, чи то яка пташка того листа забере. А якщо малюк ще не вміє писати, то святий і так здогадається.

А що чекає неслухняних? Ну, таких у нас майже не було. Навіть дорослі іноді «випрошують» собі презенти, бо святий Миколай приходить і до малих, і до дорослих, усіх, хто у нього вірить.

17 грудня працівники книгозбірні №3 провели святкові чудасії «Казку зима візерунком малює, а Миколай подарунки готує». Учасниками дійства стали учні 2-А класу БНВО «ЗОШ№15-ДЮСОК» (класовод Людмила Саранчук). Захід відбувся на шкільному подвір’ї. Бібліотекарі розповіли дітям про те, ким же є насправді був святий Миколай. Діти ознайомилися з цікавими книгами про нього, похвалилися чобітками, провели смішнючу руханку, мали змогу прослухати казкову легенду про дивні чародійства Чудотворця.

Усі ми чекаємо на прихід святого Миколая. Чекаємо, бо віримо!

Ксенія Гнуда