Китай загадковий та непередбачуваний

2019 – рік Китаю в Україні. 17 квітня у бібліотеці-філії№3 для широкого загалу користувачів відбувся День інформації «Китай загадковий та непередбачуваний».

У читальній залі бібліотекарі оформили книжкову виставку «Китай здалека і зблизька», на якій представлені різножанрові друковані видання та часописи.

Учні 6-А класу БНВО «ЗОШ№15-ДЮСОК» (класний керівник Людмила Музичук) ознайомилися з творчістю уславленого дуету китайської поезії Лі Бо і Ду Фу «Життя як диво». Він пройшов у формі літературної мозаїки, де тісно переплелися вірші з біографічними фактами життя поетів.

Провідний бібліотекар Наталія Добровольська для дев’ятикласників БНВО «ЗОШ№15-ДЮСОК» підготувала і провела бібліоанонс «Освітні замальовки з Піднебесної, або Як навчають у Китаї». Старшокласники з цікавістю сприйняли інформацію про систему навчання в Китаї, його структуру, організацію відпочинку, раціональне розділення навчального дня за рівнем навантаження. Вони переглянули відеоролики про китайську унікальність системи освіти.

Допитливі чомучки, учні 3-Б класу (класовод Людмила Бараненко) БНВО «ЗОШ№15-ДЮСОК», завітали на інформаційну скарбничку «Спасибі китайцям», яку підготувала провідний бібліотекар Тетяна Драбинко. Школярі були приємно здивовані звичними речами щоденного вжитку, які прийшли до нас з Китаю: папір і сірники, морозиво і зубна щітка, виделка і лапша, парасолька і компас, шовк і пельмені.

Для учнів 3-Г класу БНВО «ЗОШ№15-ДЮСОК» (класовод Олеся Бойко) відбулася гра-мандрівка за давньою китайською історією «Добро без розуму». Зі звичайної школи діти потрапили у «Школа доброти». Адже і добро варто робити з розумом. Розум без добра – погано. Однак і добро без розуму не краще. З чого ж починається дорога добра? А починається вона зі ставлення кожної людини до оточуючого світу.

Після обговорення казки діти згадували про свої добрі вчинки та своїх однокласників. Пригадали, кого нещодавно образили. Знаходили спосіб вибачитися.

Перейти до вмісту