Китай загадковий та непередбачуваний

2019 – рік Китаю в Україні. 17 квітня у бібліотеці-філії№3 для широкого загалу користувачів відбувся День інформації «Китай загадковий та непередбачуваний».

У читальній залі бібліотекарі оформили книжкову виставку «Китай здалека і зблизька», на якій представлені різножанрові друковані видання та часописи.

Учні 6-А класу БНВО «ЗОШ№15-ДЮСОК» (класний керівник Людмила Музичук) ознайомилися з творчістю уславленого дуету китайської поезії Лі Бо і Ду Фу «Життя як диво». Він пройшов у формі літературної мозаїки, де тісно переплелися вірші з біографічними фактами життя поетів.

Провідний бібліотекар Наталія Добровольська для дев’ятикласників БНВО «ЗОШ№15-ДЮСОК» підготувала і провела бібліоанонс «Освітні замальовки з Піднебесної, або Як навчають у Китаї». Старшокласники з цікавістю сприйняли інформацію про систему навчання в Китаї, його структуру, організацію відпочинку, раціональне розділення навчального дня за рівнем навантаження. Вони переглянули відеоролики про китайську унікальність системи освіти.

Допитливі чомучки, учні 3-Б класу (класовод Людмила Бараненко) БНВО «ЗОШ№15-ДЮСОК», завітали на інформаційну скарбничку «Спасибі китайцям», яку підготувала провідний бібліотекар Тетяна Драбинко. Школярі були приємно здивовані звичними речами щоденного вжитку, які прийшли до нас з Китаю: папір і сірники, морозиво і зубна щітка, виделка і лапша, парасолька і компас, шовк і пельмені.

Для учнів 3-Г класу БНВО «ЗОШ№15-ДЮСОК» (класовод Олеся Бойко) відбулася гра-мандрівка за давньою китайською історією «Добро без розуму». Зі звичайної школи діти потрапили у «Школа доброти». Адже і добро варто робити з розумом. Розум без добра – погано. Однак і добро без розуму не краще. З чого ж починається дорога добра? А починається вона зі ставлення кожної людини до оточуючого світу.

Після обговорення казки діти згадували про свої добрі вчинки та своїх однокласників. Пригадали, кого нещодавно образили. Знаходили спосіб вибачитися.