Магічні казки Китаю

9 січня для учнів 1-4-х класів БНВО «ЗОШ №15-ДЮСОК» в бібліотеці-філії №3 пройшли читання «Магічні казки Китаю».

2019 рік оголошено  Роком Китаю в Україні. З метою популяризації фольклору однієї з найдавніших держав бібліотекар  Юлія Сидоренко познайомила дітей з китайськими народними казками. Згадки про них знаходимо в різноманітних писемних пам’ятках, що дійшли до нашого часу крізь віки і тисячоліття. Так у Китаї в ХІІ столітті до нашої ери була відомою збірка казок «Шан- Хої-Кінг».

В жителів Китаю з давніх давен разом з повсякденними турботами, в хвилини перепочинку, було бажання мріяти про життя краще і привільніше. Намалювати, хоч в уяві, картини чудесних перетворень, які можуть статися, коли втрутяться чарівні сили і принесуть людям щастя, радість і достаток.