Міжнародна конференція «Виховання в галузі прав дитини: досвід та перспективи в початковій школі»

26 листопада відбулась міжнародна конференція «Виховання в галузі прав дитини: досвід та перспективи в початковій школі» (організатори Кишинівський державний університет ім. Іона Крянге, центр інформації та документації по правах дитини, SAVE THE CHILDREN (Косово)  ERIKS (Швеція). Під час конференції, в якій взяли участь педагоги Білоцерківської гімназії №15 Романова В.П., Войтенко І.М., Богінська Л.П., піднімались важливі питання виховання підростаючого покоління, демократичне виховання та виховання в дусі прав людини на рівні всієї школи . Під час пленарного засідання виступили:
1.     РУС Калин, д-р наук, доцент, Директор Міжкультурного Інституту, Західний Університет, Тімішоара, Румунія;
2.    РАФАЛСЬКА Марзена, міжнародний консультант UNICEF в галузі освіти, Польща; Експерт та тренер Ради Європи та Центру виховання демократичного громадянства та виховання з прав людини, Польща;
3.     САБОР Ірина, завідувач Секції раннього та шкільного виховання, Європейський Центр Wergeland, Норвегія;
4.    ЛУНГУ Коріна, головний консультант, Міністерство Виховання та Досліджень Республіки Молдова;
5.    БЕК Кетрін Франчиска, д-р, професор, Католицький Університет прикладних наук, München, Німеччина;
6.    САДОВЕЙ Лариса, д-р наук, доцент Кишинівський Державний Університет ім. Іона Крянге, Молдова.