Міжнародний проєкт «Хартія учнівського самоврядування» спільно з фундацією Civis Polonus (Варшава)

Педагоги нашого закладу розпочали роботу в міжнародному проєкті «Хартія учнівського самоврядування» спільно з фундацією Civis Polonus (Варшава).

Під час вебінарів 16 та 26 квітня, в яких взяли участь директори шкіл, освітяни та методисти України була представлена Хартія демократичного учнівського самоврядування в Україні, яка являє собою набір практичних порад щодо того, про що варто подбати у щоденній роботі школи, щоб діти та молодь розвивали свої громадянські компетенції.

Під час зустрічі своїм досвідом поділяться експерти з України та Польщі. Хартія демократичного учнівського самоврядування в Україні була розроблена спільнотою неурядових організацій і навчальних закладів у рамках проекту “Ми будуємо спільноту заради розвитку учнівського самоврядування в Україні”, який фінансується спільно з Фундацією Освіта для демократії, в рамках програми RITA – Зміни в регіоні, який фінансує Польсько-американська фундація свободи.

м. Біла Церква, вул. Польова, 70