Моя сорочка вишивана

17 травня в закладі відбулась  етно-година «Моя сорочка вишивана», участь у якій взяли  учні 5-Б (класний керівник Світлана Полінога) та учні 5-В класу (класний керівник Олена Головань). Учням розповіли звідки прийшла традиція вишивати сорочку і  яке  оберегове значення вона має. Сакральна геометрія захована у скарбах бабусиних скринь – це не просто кола, ромби, гілки , а фігури, що створювались десятки століть тому як унікальні символи, коли наші предки володіли магічним зв’зком зі світом природи.

Діти читали вірші  про вишиванку таких авторів, як Леся Вознюк, Вадим Крищенко, Анатолій Черняхівський. Співали народні пісні. Переглянули відео «Мамина сорочка».

Основна мета заходу – збереження українських цінностей.  За останні кілька років популярність вишиванок  значно зросла і є символом краси та міцного здоров’я, а також  щасливої долі.