Можливості МАН для старшокласників

Що пропонує Національний центр “МАН України”:

Курс «Цитогенетика» в рамках Всеукраїнської наукової біологічної школи в режимі онлайн для учнів 9–11 класів.

Безкоштовний онлайн-курс з нейронаук для учнів 9-11 класів

ОНлайн- проєкт “Математика як інструмент мислення”
Проєкт складається з послідовних уроків, які б допомогли учням створити для себе цілісну систему математичного світогляду. Математику може опанувати будь-яка людина, яка нею цікавиться. Проте іноді або зацікавленість приходить пізніше, або немає можливості в школі знайти цікаві для себе задачі. Водночас математичні знання влаштовані так, що кожен наступний рівень базується на попередньому. Аби дати можливість усім охочим спробувати оволодіти різними математичними техніками і способами мислення, математичні знання систематизовано в такий спосіб, аби допомогти сформувати цілісний математичний світогляд.
Щосереди о 18:00 – лекція, а після неї – практикум з розв’язання задач і кілька днів на виконання домашньої роботи. Заняття проводяться в Zoom і Google classroom.
Проєкт безкоштовний, потрібно лише зареєструватися: bit.ly/35C7LWa

Проєкт «День з професором» в онлайн-форматі. 👨‍🎓
Проєкт для учнів 7–11 класів від знаних науковців із цікавими, актуальними та яскравими лекціями з хімії, біології, філології, матеріалознавства, робототехніки, IT, географії, математики, фізики, астрономії.
Приєднуйтеся до нас щотижня у вівторок і четвер о 15:00. Заняття проводитимуться через платформу Zoom.
📌 Реєстрація за посиланням: bit.ly/3mm6xVk

Також інформація про всі ці проєкти на сторінці Національного центру “Мала академія наук України”

Безкоштовне навчання у дистанційних гуртках: https://kyivobl-man.in.ua/zaproshuyemo-na-navchannya/

Пропонуємо такі гуртки/секції «Основи науково-дослідницької діяльності»:
Економіка,
Етнологія,
Історія України,
Хімія,
Екологія,
Основи агрономії,
Правознавство,
Педагогіка,
Астрономія,
Технічні науки,
Комп’ютерні науки,
Математика,
Німецька мова,
Польська мова,
Журналістика.
Реєстрацію відкрито на сайті Київського обласного комунального позашкільного навчального закладу «Мала академія наук учнівської молоді».
Керівники гуртків – науковці провідних закладів вищої освіти України!