Онлайн-опитування учасників освітнього процесу щодо якості підручників та навчальних посібників для НУШ (1-3 кл.)

Доброго дня, шановні колеги!

Державна служба якості освіти України у строк з 30 квітня по 09 травня 2021 року проводить онлайн-опитування учасників освітнього процесу щодо якості підручників та навчальних посібників для НУШ (1–3-ті класи).В процесі реалізації реформи НУШ забезпечення учнів якісними та сучасними підручниками є одним з ключових факторів, які впливають на успішність навчання.

Якісний підручник — це ефективний інструмент розвитку, виховання і мотивації школярів, а також надійний помічник для вчителів в організації освітнього процесу.Опитування проводиться з метою вивчення думки вчителів та батьків учнів 1–3-х класів закладів загальної середньої освіти щодо рівня задоволеності якістю підручників та навчальних посібників, а також підготовки рекомендацій їх розробникам.

Про результати опитування буде поінформовано Комітет з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради України та Міністерство освіти і науки України.

Для участі в опитуванні заповніть анкету за посиланням:

Ваша думка важлива для нас!