Пасхальний сувенір

Великдень асоціюється у нас з різнокольоровими яйцями, пасками і, навіть, з кроликом. Відомо, що пасхальний кролик є символом Великодня в Канаді і США, деяких країнах Європи. Діти цих країн вірять в казкову історію про те, що пасхальний кролик ховає у свою нірку різнокольорові шоколадні яйця. А свої гостинці приносить тільки хорошим і вихованим дітям, про що цілий рік йому розповідають їхні батьки.

Існує ще кілька легенд появи пасхального кролика. Одна з них свідчить, що під час Великого Потопу, коли ковчег плив по хвилях, він наткнувся на вершину гори, і в днищі утворився пролом. І потонув би ковчег, якби не кролик, який заткнув діру своїм хвостиком. І ось в пам’ять про хоробру тваринку народилися казкові історії.

Як би там не було, а великодній кролик завойовує симпатії у дітей по всій землі та поступово входить і в нашу традицію.

Сьогодні для учнів ГПД 3-4 класів БНВО «ЗОШ №15 – ДЮСОК» в бібліотеці –філії №3 пройшов майстер-клас з виготовлення пасхального кролика-підставки. Кожна дитина зможе прикрасити родинний Великодній стіл власно виготовленим витвором, або ж зробить гарний подарунок своїм рідним, друзям.

 

Перейти до вмісту