Спільними зусиллями вчительського, учнівського та батьківського колективів нашої гімназії в рамках благодійної акції #монеткидітям (збір коштів на лікування для онкохворих дітей) було зібрано 900 гривень та перераховано на рахунок фонду. Дякуємо всім не байдужим та будьмо толерантими один до одного.

Підсумки благодійної акції #монеткидітям
#монеткидітям
