План роботи на період весняних канікул

ПЛАН ВИХОВНОЇ РОБОТИ на період весняних канікул з 20.03 по 27.03.17 року

№ п\п Назва заходу Клас Дата, час Місце проведення Відповідальний
1. Екскурсія до міста Києва: музей Води, ляльковий театр 3-А, 3-Б 18.03 м. Київ Гріневич Ж.В.

Заступець В.В.

2. Квест-гра «Моя Батьківщина» 5-В 20.03 Каб.№313 Головань О.О.
3. Конкурс малюнків «Весна-красна» 4-ті класи 20.03 Каб. №210 Шинкарук О.С.

Гальченко Н.П.

Чувпіліна Г.В.

4 Екскурсія до м. Львова  

5-Б, 6-А

20.03-22.03 м. Львів Полінога С.Г. Павленко А.І.
5. Екскурсія до м. Львова 7-В 21.03 м. Львів Ковальчук О.Г.
6. Відкриття виставки 8-Б 22.03

14.00

Коледж сервісу та дизайну Яременко О.І.
7. Екскурсія до м. Львова 7-Б, 8-В 22.03-24.03 М. Львів Поліщук С.М.

Літова В. С.

8. Екскурсія в музей парку «Олександрія» 5-А 23.03

10.30

Каб.№207 Серган Л.І.
9. Спортивно-розважальні ігри «Весняні розваги» 4-ті класи 23.03 Спортивний майданчик Шинкарук О.С.

Гальченко Н.П.

Чувпіліна Г.В.

10. Екскурсія до парку «Олександрія» 5-В,7-В 23.03 Дендропарк Головань О.О.

Ковальчук О.Г.

11 Похід до кінотеатру 9-А 23.03 Кінотеатр Соболь Л.М.
12 Екскурсія до парку «Олександрія» 11 24.03 Дендропарк Музичук Л.Ф.
13 Похід до кінотеатру 5-Б, 6-А 24.03 Кінотеатр Полінога С.Г.

Павленко А.І.

14 В рамках роботи ЛЦ перегляд циркової вистави «Вогонь та лід» 25.03 м. Київ Богінська Л.П.

Войтенко І.М.

15. Поїздка в цирк м. Київ 4-ті класи 26.03 м.Київ Шинкарук О.С.

Чувпіліна Г.В.

Гальченко Н.П.

16. Навчання лідерів учнівського активу (за окремим графіком) лідери Протягом канікул Каб.№ 201 Войтенко І.М.
17. Робота гуртків та секцій (за окремим графіком)  

 

Протягом канікул Керівники гуртків та секцій

КООРДИНАЦІЙНИЙ ПЛАН виховної роботи на період весняних канікул з 20.03. по 26.03. 2017р.

№ п/п Назва заходу Дата, час проведення Місце проведення Відповідальні
1. Парад літературних героїв (за творами англійських письменників).

5 учнів 7 класів.

20.03.17

13.00

ЦТДЮ «Соняшник» Ніколайчук Л.П.
2. Тренінг «Безпечний Інтернет».

5 учнів 9 класів.

20.03.17.

14.30

ЦТДЮ «Соняшник» Соболь Л.М.
3. Змагання у клубі юних інтелектуалів. «Брейн-ринг – 2017»

учні 5-7 класів, непарна нумерація навчальних закладів міста

20.03.17.

12.00

Філіал ЦТДЮ «Соняшник» Полінога С.Г.
4. Змагання у клубі юних інтелектуалів. «Брейн-ринг – 2017»

учні 8-11 класів, непарна нумерація

навчальних закладів міста

20.03.17.

14.00

Філіал ЦТДЮ «Соняшник» Полінога С.Г.
5. Майстер-клас по фото «Світ чорно-білої фотографії»

7 учнів 9 класів

20.03.17.

10.00

СЮТ Бойко Н.Л.
6. Майстер-клас.  Виготовлення букету весняних квітів(з собою мати: кольоровий картон, папір, ножиці, клей ПВА) 7 учнів 2 класів

 

20.03.17.

10.00

СЮТ Саранчук Л.М.
7. До 100-річчя української революції. Віртуальний екскурс в історію: «В ім’я свободи України».

5 учнів 8 класів

21.03.17.

13.00

 

ЦТДЮ «Соняшник»

Осадча Т.В.
8. Весняна  природнича школа
«Юний натураліст»:-       Творча лабораторія для допитливих4 учні 6 класів-       Години екологічної грамотності4 учні 9 класів
22.03.17.

10.00

 

БЗШ № 6

 

Щербина О.М.

 

 

Соболь Л.М.

Бойко Н.Л.

9. Майстер-клас. Виготовлення браслету (з собою мати:  крупний бісер – 1 пакет  на групу, маленький бісер – 2 пакети на всю групу)

7 учнів 5 класів

22.03.17.

10.00

СЮТ Серган Л.І.
10. Фото-квест «У пошуку життя»

3 учні 10 класів

22.03.17.

10.00

СЮТ Стаднюк І.І.
11. Фестиваль шкільних гуртків 22.03.17.

10.00

актова зала

 

БЗШ№20

Богінська Л.П.

Бойко Н.Л.

Бикоріз О.М.

Мельниченко А.В.

12. Заняття у творчій майстерні рукомистецтва «СВіТ».

Робота в техніці ізонитки.  5 учнів 3 класи

22.03.17.

12.00

ЦТДЮ «Соняшник» Гріневич Ж.В.

Заступець В.В.

13. Театр моди «Зоряна».

Майстер-клас по оздоблюванню одягу:

«Нове життя старих речей».

5 учнів 6 класів

22.03.17.

13.00

 

ЦТДЮ «Соняшник»

Юхимець Т.О.
14. Майстер-клас. Виготовлення весняної об’ємної аплікації (з собою мати: папір кольоровий, картон, клей ПВА, ножиці)

7 учнів 3-4 класів

23.03.17.

10.00

СЮТ Шевченко А.С.
15. Майстер-клас по фото «Студійний  світопис портрета»

7 учнів 7 класи

23.03.17.

10.00

СЮТ Ковальчук О.Г.
16. Пізнавально-ігрова програма: «Розважаємось і співаємо англійською».

5 учнів 2 класів

23.03.17.

12.00

ЦТДЮ «Соняшник» Кайзерова Н.А.

 

м. Біла Церква, вул. Польова, 70

Перейти до вмісту