Пригоди в країні книжок Всеволода Нестайка

Поринути у світ пригод – це найцікавіша справа, особливо коли ви учні. Всеволод Нестайко найславніший український письменник. Його книги  читають  і люблять діти. Щось магічне живе на сторінках його творів і притягує до  себе читачів. Своїми веселими, дотепними і мудрими казками та повістями Нестайко радує, веселить і повчає. Його ім’я стало візитівкою української літератури для дітей, твори ввійшли до шкільної програми.
6 лютого до бібліотеки- філії №3 на літературний  диліжанс «Пригоди в країні книжок Всеволода Нестайка» завітали читачі-учні 6- В класу  БНВО « ЗОШ № 15-ДЮСОК».Бібліотекар Юлія Сидоренко ознайомила дітей з біографією письменника та його творами, детально зупинившись на веселій, талановитій, дотепній і неперевершеній  трилогії «Тореадори з Васюківки».
Школярі дізналися,що цю книгу перекладено двадцятьма мовами і внесено до Особливо Почесного списку Андерсена як один із найвидатніших творів світової літератури для дітей.
Юлія Петрівна  зачитала уривки з  творів автора. Учні поділилися своїми враженнями від прочитаних книг, відповіли  на питання бліц-вікторини, переглянули кінофільм «Тореадори з Васюківки», відеоролик  « У гості до Бучача» та переглянули тематичну викладку літератури.
Школярики виявили бажання  прочитати книги  геніального письменника.
Юлія Сидоренко