Семінар-практикум для керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста

26 січня 2018 року у Білоцерківському навчально-виховному об’єднанні «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб» пройшов семінар-практикум для керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти міста з питань «Інклюзивна освіта: змістовий та управлінський аспекти».

Зі вступним словом до присутніх звернувся начальник управління освіти і науки Білоцерківської міської ради Петрик Ю.Ф.

Директор навчального закладу Слободянюк Н.Г. поділилася досвідом багаторічної роботи по впровадженню інклюзивного навчання в школі.

В роботі семінару взяла участь старший науковий співробітник лабораторії проблем інклюзивної освіти Інституту спеціальної педагогіки НАПН України Луценко І.В., яка зупинилася на змісті основних нормативно-правових документів,  питаннях особливостей інклюзивного навчання в частині надання корекційно-розвиткових послуг.дітям з особливими освітніми потребами.

Учасники семінару мали можливість відвідати заняття практичних психологів Будяк Ю.Ю. з корекції сенсорної сфери дітей з психофізичними розладами, Гавриленко Т.В. з

профілактики і корекції психоемоційних розладів у дітей з ООП, вчителів-логопедів Луцької Л.В., Левківської В.В. з розвитку слухового сприймання та фонематичного слуху у дітей з недорозвитком мовлення, учителя-дефектолога Кондратенко С.В. з розвитку логічного мислення, формування зорового сприйняття, пам’яті та уваги.

Керівникам закладів освіти було презентовано роботу в сенсорній кімнаті, ресурсному кабінеті та кабінеті мовленнєвої корекції, який містить сучасні інтерактивні засоби для роботи.

 

 

 

 

Перейти до вмісту