Шевченкове слово у нашому серці

З нагоди 206 річниці від дня народження Тараса Шевченка та популяризації його творів бібліотекар філії №3  Юлія Сидоренко для читачів-учнів 4-В класу (класовод Тетяна Осипенко), 4-Г класу(класовод Олеся Бойко) БНВО «ЗОШ №15-ДЮСОК» підготувала і провела літературну подорож «Шевченкове слово у нашому серці» .

Присутні дізналися про нелегкі дитячі роки малого Тараса, його талант до малювання, адже малювати хлопчик почав раніше, ніж писати.

Діти читали вірші, прийняли участь у міні-вікторині «Кращий знавець творчості Великого Кобзаря»,  переглянули мультфільми за мотивами творів Тараса Шевченка «Тополя», Садок вишневий біля хати».

Вивчаючи  творчу спадщину Тараса Григоровича Шевченка, школярі ще раз переконалися як треба любити свою Україну.

… Свою Україну любіть,
Любіть її… Во время люте,
В останню тяжкую минуту
За нею Господа моліть.

Т. Шевченко

У цих словах нашого незабутнього Кобзаря –  весь зміст його нелегкого, але яскравого життя.

Юлія Сидоренко