Шевченкове слово у серці моєму

Щороку, в березні, Україна відзначає дні, які в народі називають «шевченківськими».
9 і 10 березня – день народження і день смерті поета. А між ними – ціле людське життя. Лишень 47 років. Саме стільки було відміряно Шевченку долею.

3 березня для учнів 5-6 класів БНВО «ЗОШ №15 – ДЮСОК» у міській книгозбірні №3 відбувся конкурс читців-декламаторів «Шевченківське слово у серці моєму».

Працівники бібліотеки в доступній формі ознайомили школярів з життям і творчістю генія українського народу поета, художника Тараса Шевченка. Повідомили цікаві факти з його біографії та проінформували про умови конкурсу.

Потім учні почали декламувати вірші. Визначили переможців, які 5 березня представлятимуть бібліотеку на міському конкурсі «Тараса думки будуть жити віки».

Багато є в світі прекрасних поетів. Але тільки Тарас Шевченко здобув таке визнання. Великий поет безсмертний своїм народом.