Смайлик-повчайлик

Горами високими, морями глибокими, пісками сипучими можна подорожувати, гортаючи яскраві сторінки нових журналів. І хто, як не працівники бібліотек, найкраще знайомлять юних чомучок з дитячими періодичними виданнями.
31 січня фахівці книгозбірні №3 здійснили бібліодесант «Смайлик-Повчайлик до учнів 1-Б класу БНВО «ЗОШ№15-ДЮСОК» (класовод Ніна Кайзерова), для того, щоб провести подорож-змагання у цікавий світ читання. Помічником їм у цьому став розважально-пізнавальний журнал «Смайлик» та іграшковий Смайлик-Повчайлик.
Бібліотекарі цікаво розповіли про його рубрики , а саме: «Розвиваємо увагу», «Сканворди», «Міркувалки», «Цікава наука», «Весела перерва», «Шифрограмки», «Лабіринти», « Англійська для тебе». А потім разом із школярами склали мотивуюче гасло – «Міркуй швидко – відповідай чітко!». Все для того, щоб виконати ігрові завдання, які розвивають у дітей логічне мислення, організованість, спостережливість, послідовність. Адже у грі всі рівні, вона по силам навіть учням з інклюзією (їх у цьому класі четверо).
Першачки активно проявляли винахідливість, кмітливість, спритність, швидкість. Учасники заходу отримали велику насолоду від знайомства з цікавим дитячим часописом. І запевнили, що з нетерпінням чекатимуть на зустріч з новим номером журналу.
Ксенія Гнуда