Соборність помислів і душ

22 січня вся українська громадскість святкує важливе державне свято – День Соборності України. Цей день нагадує про те, що сила нашої держави в єдності.

З нагоди Дня Соборності 20 січня у закладі відбулася година історичної пам’яті «Соборність помислів і душ». Учасниками заходу стали учні 8-Б класу. Школярам розповіли про поняття «соборності» та її розвиток на історичних етапах. Кожен з присутніх переконався: об’єднання українських земель має глибоке коріння, спирається на споконвічну мрію народу про власну українську державу. Саме підростаюче покоління повинно це знати і пам’ятати.

Учні мали змогу детальніше ознайомитися з важливими процесами державотворення, переглянувши книжкову виставку «Соборність мовою фактів і документів». На ній була представлена література з історії становлення України та розміщені постери Українського інституту національної пам’яті. Користувачі переглянули тематичний  відеоролик, що був виготовлений на замовлення МКІП та відео «Соборність. Як це було», здійснили віртуальну подорож історією «Воєдино на віки».

Восьмикласники жваво відповідали на запитання інтегрованої гри-вікторини «День Соборності – символ єдності». Учасники заходу читали вірші про Україну.

Перейти до вмісту