Ясний чорнобривчик на клумбі розцвів,
Цвітуть хризантеми довкола!
Запрошує з радістю в клас «першачкі́в»
«Нова́ українська школа!»

Тож, першокласнику, рушай!
Тобі гучних овацій грім!
Навчайся добре й пам’ятай,
Що школа – це твій рідний дім!

2 вересня у БНВО «ЗОШ 15-ДЮСОК» традиційно, по-родинному,  пройшло свято Першого дзвоника, який сповістив учнів, батьків та вчителів про початок нового навчального року.

Цього року для  105-ти  першокласників, які переступили поріг нашої школи, розпочнеться справжнє свято – цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань. Для одинадцятикласників  цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.

Директор закладу Слободянюк Наталія Григорівна   привітала всіх з чудовим  вересневим святом , яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень, побажала всім учням, батькам, вчителям міцного здоров’я, наполегливості та успіхів у навчанні, щоб кожен з вас, за допомогою вчителів та рідних, став доброю, освіченою людиною, яка вміє творити, примножувати, любити. На святі була присутня завідуюча відділом позашкільної  освіти управління освіти та науки Білоцерківської міської ради Щербань Лариса Олексіївна.

Розпочався навчальний рік першим уроком – «Ти у мене єдина, Україно!».  Зважаючи на сьогоднішні події в Україні, зміст даного твердження є необхідним для кожного свідомого громадянина нашої держави.  В усіх класних колективах говорили про цінності, які роблять нас сильнішими, зміцнюють і об’єднують нашу державу, про історичну долю України, про героїку сучасних захисників суверенітету і територіальної цілісності країни.

Всього, що вмієш, і всього, що знаєш, за плечима не носити. Не лінуйтеся і не зупиняйтеся на досягнутому, розвивайте свої таланти, творчість, здібності.  Учіться бути мудрими, добрими і людяними. Виростайте справжніми людьми!

м. Біла Церква, вул. Польова, 70