Тренінг «Зупинимо жорстоке поводження з дітьми»

В рамках акції “16 днів проти насилля” соціальним педагогом Романовою В.П. та педагогом-організатором Войтенко І.М. для лідерів учнівського самоврядування був проведений тренінг “Зупинимо жорстоке поводження з дітьми”.