Тризуб – символ України на всі світи

Кожна держава має свої символи. 30 років тому 19 лютого 1992 року постановою Верховної Ради України був затверджений один із чотирьох державних символів України – малий Державний герб у вигляді тризуба.

Тризуб – дуже давній геральдичний знак. У ньому закарбовано триєдність буття, велич і сила, воля, незалежність, єдність поколінь.

З метою розвитку знань про символи своєї країни та виховання шанобливого ставлення до державної атрибутики в повсякденному житті 18 лютого з учнями 3-А класу (класовод Людмила Саранчук), 3-В класу (класовод Наталія Бортяна) було проведено літературно-історичну годину «Тризуб – символ України на всі часи».

Здобувачам освіти розповіли про те, коли тризуб став офіційним Гербом України, ознайомили з книжковою виставкою за тематикою, провели пізнавальну вікторину «Во славу золотого тризуба». Діти читали патріотичні вірші Наталії Поклад, Андрія Демиденка, Ганни Чубач, Андрія Пархоменка. Змінюються епохи та обставини, однак українці лишаються об’єднані власним державним символом. Всі ми маємо докласти зусиль, щоб у всьому світі наш тризуб асоціювався з символом успішної , насправді мирної держави.

Перейти до вмісту