Участь АБВГД-групи школи у конференції “Попередження насильства щодо дітей в навчальних закладах”. Міністерство освіти і науки України

Проблема насильства над дітьми є дуже актуальною в усьому світі. Саме тому ми почали шукати шляхи вирішення цієї проблеми, звернувшись за підтримкою та подомогою до Всеукраїнської організації “Жіночий консорціум України”. Наша школа стала пілотною школою по впровадженню проекту “Попередження насильства в школі”.

25 листопада АБВГД-група школи взяла участь у конференції “Попередження насильства щодо дітей та створення безпечного, доброзичливого та вільного від насильства середовища в навчальних закладах”, яка була організована Жіночим консорціумом України за підтримки Міністерства освіти і науки України.  На конференції була презентована робота пілотних шкіл (Білоцерківської ЗОШ І-ІІІ стенів №15, ЗОШ І-ІІІ ступенів №21 м. Житомира та Шевченківської ЗОШ Броварського району). Учасники семінару поділилися своїми напрацюваннями, обговорили плани на майбутнє та отримали велику кількість медодичної літератури, яка допоможе надалі у вирішенні проблеми насилля в школі.

Перейти до вмісту