Уже п’ять років поспіль у Білій Церкві існує традиція проводити Великодній тиждень добра, в рамках якого відбувається благодійна акція «Великодній кошик воїнам ООС». Учні всіх навчальних закладів міста, вихованці дитячих садочків, батьки, а також всі небайдужі жителі міста роблять все можливе, аби свято світлого Христового Воскресіння відчули і бійці в зоні Операції об’єднаних сил.

Акція проходить з ініціативи лідерів учнівського самоврядування, Федерації учнівської організації «Єдність» та підтримки управління освіти і науки Білоцерківської міської ради, і 22 квітня відбулося підбиття підсумків даного заходу.

Для воїнів АТО учасниками акції були зібрано та передано на передову продуктові набори, які є найбільш необхідними і традиційно входять до великоднього кошика. Крім того, учасниками акції були зібрані кошти на різні потреби військових, обереги тощо.