Весняне меню книголюба

28 березня на «Весняне меню книголюба» до книгозбірні №3 завітали учні 6-Б, 6-В та 7-А класів  та вчителі Алла Павленко, Олена Головань, Світлана Полінога.

Сьогоднішньому школяреві потрібно, щоб інформація подавалася яскраво, незвично, динамічно і, бажано, коротко. Головне для бібліотекарів – привернути увагу, викликати емоційну реакцію, бажання взяти книгу в руки.

Школярі дегустували книги видавництв «Академія», «Видавництво Старого Лева», «Теза», «Урбіно»: С.Грідіна «Не-ангел», В.Рутківського «Гості на мітлі», Г.Пагутяк «Книгоноші з Королівства», Н.Малетич «Щоденник Ельфа», Б.Космовської «Позолочена рибка», Д.Стронга «Канікули з близнятами», М.Щигельського «За синіми дверима», Т.Янсона «Літня книжка» та інші.

Учні з цікавістю слухали коментарі до кожної книги, брали активну участь в обговоренні. Дегустація пройшла відмінно, бо кожна нова книга – це завжди подія, нове знайомство. Нехай весняні канікули будуть різноманітними, яскравими та насиченими!