Вітаємо учнів і керівник – переможців Всеукраїнського поетичного конкурсу «Білий голуб»

Національний авіаційний університет підбив підсумки Всеукраїнського поетичного конкурсу «Білий голуб» серед учнів 5-8 класів, 9-11 класів і студентів віком до 20 років, який проходив протягом березня-червня 2020 року. Модератор конкурсу – директор Інституту інноваційних освітніх технологій Наталія Муранова. У конкурсі взяли участь 80 юних творців із Волинської Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Луганської, Одеської, Херсонської, Хмельницької, Чернігівської областей та міста Києва.

Серед переможців є учні   нашого закладу.

Гуртківці літературної студії  під керівництвом Дідківського Володимира Івановича  здобули такі місця: Рудійко Анастасії  – ІІ місця, Бутовенко Олександра  – ІІІ місця.

Усі учасники та їхні наставники відзначені заохочувальними дипломами та призами. За результатами конкурсу буде видано альманах творчості юних літераторів «Білий голуб».

Вітаємо переможців та бажаємо творчих успіхів!