Всі ми родом із дитинства

20 листопада – Всесвітній день дитини. В 1959 році Генеральна Асамблея ООН проголосила «Декларацію прав дитини». 20 листопада 1989 року була прийнята «Конвенція про права дитини». До цієї дати учні 5-Б класу (класний керівник С. Г. Полінога) підготували актуальну розмову «Всі ми родом із дитинства». Школярі ознайомилися з основними правами дітей, що захищають дитинство. Їх необхідно знати і вміло використовувати. Діти говорили не тільки про свої права, а ще й наголосили, що без обов’язків немає прав. Неабияк  зацікавила учнів розповідь про дитячі роки знаменитих людей: В. Нестайка, К. Білокур, Б. Гейтса, які вперто крокували до своєї дитячої мрії і в дорослому житті досягли вершин. Приємною несподіванкою для гостей стала виставка-інсталяція «А чи знаєш ти, який сьогодні день?», на якій Дідусі Морози зібралися на чаювання з нагоди свого Дня народження. Кожна дитина отримала в подаруночок маленького Морозика.