Які види спорту корисні для дітей

Спорт та здоровий спосіб життя – це модний тренд будь-якої пори року. Заняття спортом дають людині не лише міцне здоров’я, хорошу фізичну підготовку, а й формують характер, вчать долати труднощі, змушують постійно вдосконалюватися та не зупинятися на досягнутому.

Популяризація здорового способу життя, залучення дітей до занять фізкультурою і спортом – це дієвий спосіб відволікти підростаюче покоління від небажаного впливу вулиці, надмірної прив’язаності до гаджетів.

Тому 19 січня для учнів 6-В класу (класний керівник Тамара Юхимець) було проведено пізнавальний калейдоскоп «Які види спорту корисні для дітей». Учасникам заходу була представлена книжкова виставка-інсталяція з відповідною назвою. Працівники бібліотеки зробили її коментований огляд. Спорт – це здоров’я нації, а значить майбутнє.

Шестикласники залюбки випробовували себе у вправності зі спортивними знаряддями. Активно давали відповіді на запитання вікторини, розгадали кросворд. Зміцнювати свій організм, набути хороших звичок, привчати себе до активних занять спортом – такими були поради бібліотекарів. Бо спорт – це життя, це сила, це здоров’я!

Перейти до вмісту