З любов’ю до дитини

Світ дитинства – це особливий світ, який живе за своїми власними законами.
У приазовському степу на узбережжі моря жив хлопчик, який мріяв про одне – швидше вирости і стати моряком. Смугаста тільняшка, перешита з дорослого плеча, була для нього найбажанішим одягом. І коли хтось цікавився: «Ким збираєшся бути?» – «Моряком!» – не вагаючись, відповідав засмаглий парубійко… Ним був Олег Юхимович Орач – український письменник, який би 6 лютого 2020 року відзначив своє 80-річчя. Та не судилося…
4 лютого фахівці книгозбірні №3 для учнів 1-А класу (класовод Людмила Саранчук) з нагоди 80-літнього ювілею підготували літературну book – симпатію «З любов’ю до дитини».Доступно розповіли біографію письменника. А потім почали знайомити з чудовими книгами: «Журавликова пісня», «Березневі світанки», «Сірий котик-котовильцьо». Розумні, веселі, дотепні книжечки стали для маленьких читачів приємною зустріччю.
Діти побачили звичайний дивовижний світ очима поета. Допомагали працівникам книгозбірні бібліотечні звірята, мова про яких і йшлася у віршах. Білка, сич, їжак і сова відмінно декламували поезії Олега Орача. Ігри, скоромовки, лічилки, загадки, міркувалки стали сьогодні головними героями заходу.