Зустріч весни в Україні

У народі кажуть, що у «лютому сонце йде на літо» та «коли лютий дорогу підгриз, кидай сани, бери віз». Хоч добре і весело взимку та все ж весна не за горами.

15 лютого на Стрітення Господнє до бібліотеки на фолькгодину завітали учні 1-В (класовод Дарина Корж), 3-Г (класовод Олеся Бойко), учні 3-4 класів ГПД БНВО «ЗОШ№15-ДЮСОК». Бібліотекарі для школярів підготували яскраву виставку-інсталяцію «Зустріч весни в Україні», зробили її коментований огляд, розповіли про самобутні традиції цього свята, звичаї та обряди, повір’я та прикмети.

У цей день Зима зустрічається з Весною і міряється силою. Якщо Зима переможе, то ще довго буде холодно, а якщо Весна візьме гору, то повернеться тепло.

Фахівці влаштували користувачам-дітям справжнє свято. Книголюбчики взяли активну участь у відгадуванні загадок, різноманітних іграх, конкурсах. Дружно водили хороводи, співали веснянки, закликали весну, стежили за веселим півником чи нап’ється він талої води, прослухали притчу про жайворонків, що несуть на своїх крилах золоті ключі, якими замикають холодну зиму і відмикають літо.

Дружно Зиму проводжали, красну Весну зустрічали!

Перейти до вмісту