Зима з весною зустрічаються, про володіння домовляються

У лютому – багато гарних і цікавих свят, самі назви яких говорять про їхню особливість та важливість у нашому житті. З метою ознайомлення та поповнення знань здобувачів освіти нашого закладу про зимове свято Стрітення, щоб навчити спостерігати за явищами природи та використовувати набуті знання у повсякденному житті 15 лютого для учнів 4-В класу (класовод Аліна Фесенко) та 2-В класу (класовод Тетяна Осипенко) було проведено  народознавчу оповідку «Зима з весною зустрічаються, про володіння домовляються». Школярам розповіли про самобутню історію свята, особливі традиції його святкування. Учні взяли участь у рольовій грі «Зустріч зими з весною», народознавчій забаві «Гей, вступайся, зимо!». Учасники дійства активно доповнювали прислів’я та приказки, відгадували загадки, читали вірші, а ще мали змогу подивитися, як веселий півничок  напився талої водички. Шануймо! Святкуймо! Вітаймо!