До мови доторкнімось серцем

Велику допомогу у формуванні інформаційної бібліографічної культури користувачів надають бібліографічні посібники та прикнижкова бібліографія. З метою допомогти орієнтуватися в строкатому книжковому світі, сприяти навчанню, самовихованню, самоосвіті, формуванню читацької культури та розвитку творчого потенціалу особистості 9 листопада у філії №3 був проведений День бібліографії «До мови доторкнімось серцем» (до Дня української писемності та мови). Захід включав у себе: виставку-передзвін «Мово моя материнська, квітни в душі й на вустах», створену за бібліографічними покажчиками про письменників рідного краю; виставку-факт «Тобі розкаже про книгу анотація», коментований огляд якої зробили для учнів 5-х класів БНВО «ЗОШ№15-ДЮСОК» працівники бібліотеки. Школярі активно реагували на так потрібну для них інформацію. Особливо зацікавила дітей анотація патріарха Філарета на книгу Лариси Ніцой «Зомба». Ця книжечка про милосердя.

Бібліотекар Юлія Сидоренко для учнів 3-х класів БНВО «ЗОШ №15-ДЮСОК» провела мовознавчо-бібліографічний калейдоскоп «Я вивчаю рідну мову, бо вона життя основа».

Для учнів 2-х класів та вихованців ДНЗ №29 «Барвінок» працівники книгозбірні показали театралізовану забаву «Як Бібліотекар з Бібліографією Нечитайлика рятували».

На гостину завітали і учні 10-го класу з вчителем української мови та літератури Ольгою Яременко. Для них бібліотекарі підготували бібліографічні витівки «Незвичайні історії про звичайні книги».

День бібліографії у книгозбірні №3 завжди справжнє свято знань, умінь та ерудиції!